Prázdninový provoz ŠD

V rámci Balíčku podpůrných opatření – Podpory pro občany města

26 květen, 2020
Moderní učebny na ZŠ Hutník.

Jsou to přesně 3 roky a 3 měsíce, které uplynuly mezi podáním žádosti na projekt Moderní učebny na ZŠ Hutník

13 květen, 2020
Podrobné informace nástupu žáků 1. stupně

Podrobnější informace k zajištění vzdělávacích aktivit pro žáky 1. stupně

11 květen, 2020
Konzultace pro žáky 9. ročníku

Podrobnější informace k zajištění konzultací pro žáky 9. ročníku

04 květen, 2020
Školní online pokladna

Vážení rodiče. Jelikož chceme zjednodušit systém vybírání peněz od vašich dětí, zakoupila ZŠ Hutník systém Školní online pokladna.

15 duben, 2020

V dnešní složité situaci jsme pro žáky připravili krátkou anketu.

07 duben, 2020
Třídní schůzky

Vážení rodiče. Na 16. 4. 2020 byly naplánovány třídní schůzky. Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu se neuskuteční.

06 duben, 2020
O čem se mluví? Koronavirus

Pro zvídavé děti jsme připravili následující materiály a odkazy. Zde mohou najít odpovědi na nejčastější otázky.

31 březen, 2020

Neučíme se pro školu, ale pro život.

-- Seneca

Jsme moderně vybavená škola, ale neomezujeme se při vzdělávání a výchově pouze na školní areál. Organizujeme exkurze a výlety, navštěvujeme kulturní akce.

Pořádáme výměnné zahraniční pobyty žáků a také zveme do školy zajímavé osobnosti, které mohou předávat své životní zkušenosti.

Zapojujeme se do užitečných projektů.

Děti úspěšně reprezentují naše město v okresních i krajských kolech předmětových olympiád a sportovních soutěží.
esf erasmus

Základní škola Veselí nad Moravou