Výtvarná soutěž ke Světovému dni vody

Skupinka dívek ze 3. B se v loňském školním roce zapojila se svou koláží „Pramen života“ do výtvarné soutěže, která byla vyhlášena u příležitosti Světového dne vody 2020.

13 leden, 2021
Erasmus+ představuje ČR a město

Jedním z úkolů dvouletého projektu Erasmus+ je představit Českou republiku a naše město.

08 leden, 2021
ZERO WASTE - výzva č. 1

Celý rok 2021 bude v rámci našeho Erasmus+ projektu probíhat tzv. ZERO WASTE CHALLENGE - výzva, do které se mohou zapojit žáci celé školy.

01 leden, 2021
Vánoce se blíží

Pomalu se blíží vánoční svátky, na které se všechny děti určitě velice těší.

18 prosinec, 2020

Neučíme se pro školu, ale pro život.

-- Seneca

Jsme moderně vybavená škola, ale neomezujeme se při vzdělávání a výchově pouze na školní areál. Organizujeme exkurze a výlety, navštěvujeme kulturní akce.

Pořádáme výměnné zahraniční pobyty žáků a také zveme do školy zajímavé osobnosti, které mohou předávat své životní zkušenosti.

Zapojujeme se do užitečných projektů.

Děti úspěšně reprezentují naše město v okresních i krajských kolech předmětových olympiád a sportovních soutěží.
esf erasmus

Základní škola Veselí nad Moravou