Praktikanti ve školní družině

V minulém týdnu nás navštívili ve školní družině praktikanti ze střední školy pedagogické. Studenti mezi nás krásně zapadli a vytvořili příjemnou atmosféru.

26 květen, 2022
Ovečky v Milokošti

V pátek 20.5. jsme si s Míšou a dětmi vyšli na pěší výlet do Milokoště na STATEK VESELAN.

Naše VEČERNÍČKY

Celý týden byla s námi ve školní družině 1 také praktikantka Míša. Vyzkoušela si práci s dětmi na projektech NAŠE VEČERNÍČKY a MÁME RÁDI ZVÍŘATA.

DOREMI , pěvecká soutěž

V pondělí 16. 5. si děti ze školní družiny1 zasoutěžily ve zpěvu. Odvážlivci, kteří se nebáli, zazpívali před porotou a publikem.

Zmrzlina

Dáme si do ruky, dáme si nanuky………..Bylo léto, horké léto, tak, jak léto má být…….

Chráněný a nežádoucí

Takový byl název výukového programu, kterého se zúčastnili žáci 7. ročníku.

24 květen, 2022
Plavecký výcvik 3. ročník

V pátek 20. května 2022 ukončili žáci 3. ročníku poslední desátou lekci plaveckého výcviku v Uherském Hradišti, který navazoval na kurz z 2. ročníku.

23 květen, 2022
Návštěva knihovny 3. A

Ve čtvrtek 19. května žáci 3. A strávili čas ve společnosti skřítků a strašidel.

23 květen, 2022

Neučíme se pro školu, ale pro život.

-- Seneca

Jsme moderně vybavená škola, ale neomezujeme se při vzdělávání a výchově pouze na školní areál. Organizujeme exkurze a výlety, navštěvujeme kulturní akce.

Pořádáme výměnné zahraniční pobyty žáků a také zveme do školy zajímavé osobnosti, které mohou předávat své životní zkušenosti.

Zapojujeme se do užitečných projektů.

Děti úspěšně reprezentují naše město v okresních i krajských kolech předmětových olympiád a sportovních soutěží.
esf erasmus

Základní škola Veselí nad Moravou